همه چیز درباره شیردوش برقی بیمارستانی

همه چیز درباره شیردوش برقی بیمارستانی

فهرست مطالب این صفحه

 بررسی همه چیز درباره شیردوش برقی بیمارستانی

شیردوش برقی بیمارستانی، یکی از لوازم مورد نیاز و ضروری برای بخشهای زنان و زایمان بیمارستان‌ها محسوب می‌شود. با توجه به نیاز بسیاری از نوزادان تازه متولد شده به بستری در بخش نوزادان و به دور از مادر، اهمیت دارد که بتوان تغذیه این کودکان را در کمترین زمان از شیر مادر خودشان تامین کرد. به همین جهت است که کسب اطلاعات کامل در مورد شیردوش برقی بیمارستانی، شناخت بهترین مارک و بهترین مرکز خرید با قیمت مناسب، دارای اهمیت خواهد شد. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا همه چیز درباره شیردوش برقی بیمارستانی را برایتان بازگو کنیم.

 

 شیردوش برقی بیمارستانی چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که در ابتدای صحبتمان نیز اشاره کردیم، شیردوش برقی بیمارستانی نوعی از انواع شیردوش است که برای دوشیدن شیر مادر مورد استفاده قرار می‌گیرد. تغذیه نوزادان تازه متولد شده تا شش ماه فقط از شیر مادر تامین می‌شود. با توجه به برتری واضحی که شیر مادر بر انواع شیر خشک دارد، اهمیت استفاده از شیردوش جهت تامین شیر نوزاد، اهمیت خود را مشخص خواهد کرد.

در مقیاس بیمارستانی، با هزاران مادر و فرزند روبه‌رو هستیم که به بهره‌مند شدن از شیردوش برقی بیمارستانی نیازمند خواهند بود. این اهمیت، در نوزادان بدحال، نارس و نیاز به خدمات درمانی ویژه در ابتدای تولد، به دلیل دوری از مادر، بسیار بیشتر و حیاتی‌تر خواهد بود. اما سوالی که پیش خواهد آمد، این است که شیردوش برقی بهتر است یا شیردوش دستی؛ و اصلاً چه مارک شیردوشی برای بیمارستان مناسب است؟

 

شیردوش برقی بهتر است یا شیردوش دستی؟

بدون شک برقی، شیردوش دستی برای استفاده خانگی و زمانی که صحبت از تنها یک فرزند است، مناسب خواهد بود . شیردوش دستی، همانطور که از نام آن می‌توان حدس زد، نیاز به یک شخص سومی دارد که عمل پمپاژ را انجام داده و سینه مادر را برای دوشیدن شیر، تحریک کند. این نیاز در مقیاس یک بیمارستان بزرگ، غیر قابل تامین خواهد بود. دومین ایرادی که می‌توان به شیردوش دستی وارد کرد، سرعت پایین در دوشیدن شیر مادر است.

به همین جهت است که انتخاب شیردوش برقی بیمارستانی، گزینه‌ای بهتر خواهد بود. سرعت عملکرد شیردوش برقی بیمارستانی بسیار بیشتر بوده و در نتیجه در مدت زمان کوتاه‌تری نیاز بیماران بیشتری را تامین خواهد کرد. به علاوه، در این نوع شیردوش، دوشیدن شیر مادر به صورت خودکار انجام شده و نیاز به نفر سومی وجود نخواهد داشت. البته باید به این مسئله توجه داشت که در موارد خانگی، این انتخاب می‌تواند دست خوش تغییر شود.

 

شیردوش برقی بهتر است یا شیردوش دستی؟

 

شیردوش برقی بیمارستانی چه مارکی خوبه؟

برای انتخاب بهترین مارک شیردوش برقی بیمارستانی، باید به موارد گوناگونی توجه کرد. مهم‌ترین این موارد عبارت می‌شوند از:

  • تناسب کیفیت و قیمت
  • اعتبار برند
  • ویژگیهای دستگاه
  • گارانتی و طول عمر مفید آن

برای آنکه بتوانید به بهترین بررسی و در نهایت بهترین انتخاب برسید، بهتر است برای خرید شیردوش برقی بیمارستانی، به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید که بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهند.

 

بهترین قیمت شیردوش برقی بیمارستانی را کجا بخریم؟

برای رسیدن به بهترین قیمت شیردوش برقی بیمارستانی، بهتر است برای خرید به صورت مستقیم به وارد کننده این کالا مراجعه کنید. اما در بسیاری از موارد، دسترسی به وارد کنندگان اولیه وجود نداشته و به ناچار مجبور می‌شویم تا از واسطه‌ها خرید خود را انجام دهید. علت افزایش قیمت بسیاری از کالاها، همین واسطه‌ها هستند. برای دستیابی به یک وارد کننده اولیه و خرید شیردوش برقی بیمارستانی به صورت مستقیم از آن، بهتر است به بستر اینترنت برویم. چرا که این اینترنت است که ما را به فروشنده اصلی، متصل خواهد کرد.

 

 خرید شیر دوش برقی

 

بوژان طب، بهترین مرکز برای خرید تجهیزات پزشکی

بوژان طب، مجموعه‌ای است که به واردات کالاها و تجهیزات پزشکی و فروش آنها به صورت مستقیم به مصرف کنندگان می‌پردازد. به همین جهت است که بهترین قیمت شیردوش برقی بیمارستانی با گارانتی معتبر را می‌توانید در این مجموعه پیدا کنید. برای خرید بهترین انواع شیردوش برقی بیمارستانی و دیگر کالاهای مرتبط با سلامت مادر و کودک، می‌توانید به سایت فروشگاه اینترنتی بوژان طب مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان بوژان طب در ارتباط باشید.

 

 

sourcea
ارسال دیدگاه