راهنمای خرید پالس اکسیمتر به صورت آنلاین

پالس اکسیمتر

فهرست مطالب این صفحه

پالس اکسیمتر چیست و چگونه میتوانیم به صورت آنلاین خریداری کنیم

پالس اکسیمتر دستگاهی است که به کمک آن می‌توانید میزان ضربان قلب، اکسیژن خون و اطلاعات پزشکی مورد نیاز دیگر را دریافت کنید. این دستگاه، هم توسط درمانگاه‌ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد و هم برای استفاده در خانه کاربرد دارد. به کمک دستگاه پالس اکسیمتر می‌توانید اطلاعات کاملی از تمامی فعل و انفعالاتی که در سیستم متابولیک بدنتان در جریان است را کسب نمایید. در این مقاله، راهنمای جامعی جهت خرید پالس اکسیمتر را در اختیارتان قرار می‌دهیم. با ما همراه باشید.

انواع پالس اکسیمتر

درست همانند هر دستگاه پزشکی دیگر، پالس اکسیمتر نیز انواع مختلفی دارد. دو نوع اصلی این دستگاه با نامهای پالس اکسیمتر انگشتی و پالس اکسیمتر ثابت شناخته می‌شوند. دستگاه پالس اکسیمتر ثابت، بیشتر کاربرد بیمارستانی داشته و در اتاق احیای بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما پالس اکسیمتر انگشتی دستگاهی است که در اورژانس و یا به صورت خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید پالس اکسیمتر را به همۀ افراد از جمله کسانی که فشار خون بالا دارند یا با سالمندان زندگی می‌کنند پیشنهاد می‌کنیم.

پالس اکسیمتر

نکات مهمی که در هنگام خرید پالس اکسیمتر باید به آن توجه کنیم

زمانی که قصد خرید پالس اکسیمتر دارید، پیش از آنکه هر اقدامی انجام دهید بهتر است ابتدا نوع دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر قصد خرید پالس اکسیمتر برای خانه را دارید، پیشنهاد ما نوع انگشتی آن است. چرا که می‌توانید در هر زمانی از آن استفاده نموده و میزان ضربان قلب و درصد اکسیژن خون خود را اندازه بگیرید. اما اگر از خرید پالس اکسیمتر برای اهداف بیمارستانی بهره می‌برید، پالس اکسیمتر ثابت، گزینۀ مناسبتری خواهد بود.

دومین نکتۀ مهم در هنگام خرید پالس اکسیمتر، میزان دقت دستگاه است. شما باید بتوانید اطلاعات درست و دقیقی از دستگاه بگیرید. هرچه دقت دستگاه بالاتر باشد، اطلاعاتی که در مورد فعل و انفعالات داخل بدن شما می‌دهد دقیقتر و قابل اعتمادتر خواهد بود. دستگاه پالس اکسیمتر منتخب شما باید بتوانید در هر دقیقه اطلاعات دقیقی از اکسیژن موجود در خون، ضربان قلب و موارد دیگر را به شما نشان دهد. در غیر این صورت، به هیچ عنوان کارآمد نخواهد بود.

پالس اکسیمتر

سومین پارامتر مهمی که در هنگام خرید پالس اکسیمتر باید در نظر بگیرید، امکان تعیین ضربان قلب است. میزان ضربان قلب شما در هر دقیقه یکی از اطلاعات مهم در بدن شما است که اگر درست و به موقع در دسترس پزشکان قرار بگیرد می‌تواند تعیین کنندۀ میزان سلامت شما باشد.

زمان خرید دستگاه پالس اکسیمتر، بهتر است دستگاهی را انتخاب کنید که صفحه نمایش دیچیتال دارد. چنین دستگاهی می‌تواند در مدت زمان کوتاهی تمامی اطلاعات و پارامترهای مهم را بر روی دستگاه نمایش دهد. به عنوان مثال، پارامترهای مهمی مانند ضربان قلب، دمای بدن، ساعت و تاریخ، سنجش سرعت؛ میزان اکسیژن موجود در خون و غیر، در چنین پالس اکسیمترهایی قابل نمایش هستند.

سیستم هشدار و خاموشی خودکار، یکی دیگر از گزینه‌هایی هستند که در هنگام خرید پالس اکسیمتر، بهتر است در نظر داشته باشید. خاموشی خودکار می‌تواند میزان مصرف انرژی در دستگاه را برای شما کنترل کند. سیستم هشدار نیز می‌تواند با برنامه‌ریزی مشخص، در صورت تغییر علائم در بدن شما، فوراً هشدار داده و با خبرتان کند.

خرید پالس اکسیمتر، بسیار دارای اهمیت است و برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید، پیشنهاد می‌کنید پیش از اقدام به خرید، تحقیقات جامع و کاملی در این زمینه کسب نمایید.

پالس اکسیمتر

بهترین پالس اکسیمتر را از کجا بخریم؟

خرید دستگاه پالس اکسیمتر به دلیل اطلاعات حیاتی بسیار مهمی که در اختیار شما قرار می‌دهد بسیار دارای حساسیت است. به همین علت، باید خرید خود را حتماً از فروشگاه مطمئنی انجام دهید. بوژان تب، با سال‌ها تجربه می‌تواند بهترین انواع پالس اکسیمتر را با بهترین قیمت در اختیارتان قرار دهد. خرید پالس اکسیمتر، برای هر خانه‌ای جزو واجبات است. سلامت شما، می‌تواند تعیین کنندۀ کیفیت زندگی شما باشد. با کمک یک پالس اکسیمتر می‌توانید همیشه اطلاعات کاملی از فعل و انفعالات بدن خود و پارامترهای مهمی مانند میزان ضربان قلب، دمای بدن، میزان اکسیژن موجود در خود و غیره آگاه شوید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی بوژان طب مراجعه نموده و به صورت تلفنی با کارشناسان و متخصصان این مجموعه در تماس باشید.

sourcea
ارسال دیدگاه