مقایسه برندهای فشارسنج؛ از امرن تا کابانا

برندهای فشارسنج

فهرست مطالب این صفحه

معرفی برندهای فشارسنج

برای خانواده‌هایی که با سالمندان زندگی می‌کنند و به علاوه، خانواده‌هایی با داشتن سابقه بیماری فشار، مقایسه فشارسنج، انتخاب و خرید بهترین گزینه، دارای اهمیت بسیار زیادی است. بیماری فشار، یک بیماری رایج است که می‌تواند در صورت عدم توجه در مراحل اولیه و پیش روی زیاد، خطرات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. از همین جهت، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به مقایسه فشارسنج پرداخته و بهترین گزینه برای خرید را به شما معرفی نماییم. با ما تا انتهای مطلب همراه شوید.

مقایسه فشارسنج | هرآنچه باید بدانید!

پیش از آنکه به مقایسه فشارسنج بپردازیم، اجازه دهید کمی در مورد خود فشارسنج صحبت کنیم. فشارسنج در پزشکی، دستگاهی است که به وسیله آن میزان فشار خون بر اساس تعداد ضربان قلب در دقیقه اندازه گیری می‌شود. اولین بار فشارسنج را در سال 1881 ساختند. این دستگاه که در حال حاضر به دو صورت فشارسنج مکانیکی و فشارسنج دیجیتالی وجود دارد، با استفاده از یک مکانیزم مشخص، میزان فشار خون را اندازه گیری نموده و نتیجه را مشخص خواهد کرد. حال زمان آن رسیده است که به مقایسه فشارسنج بپردازیم.

فشارسنج عقربه ای بهتر است یا دیجیتالی؟

در مقایسه فشارسنج، بین فشارسنج های آنالوگ جیوه‌ای یا عقربه‌ای و فشارسنج های دیجیتال، برای تعیین اندازه فشار، تقریباً هر دو نوع به یک اندازه دقیق هستند. آنچه فشارسنج های دیجیتالی را در مقایسه فشارسنج آنالوگ بهتر می‌کند، راحت‌تر بودن استفاده و نتیجه گیری است.

مقایسه فشارسنج دیجیتال، برای آنکه بتوانید فشار خود را به وسیله یک فشارسنج عقربه‌ای اندازه بگیرید، علاوه بر تجربه کافی، نیاز به یک نفر دیگر دارید که این کار را برای شما انجام دهد. اما در فشار سنج دیجیتال، به آسانی و تنها با فشردن یک دکمه توسط خودتان، میزان فشار خون شما را مشخص خواهد کرد. زمان مقایسه فشارسنج عقربه ای و دیجیتال، انواع فشارسنج های دیجیتال، قیمت بیشتری نسبت به فشارسنج های عقربه ای دارند.

برندهای فشارسنج

فشارسنج دیجیتالی مچی بهتر است یا بازویی؟

در مقایسه فشارسنج دیجیتال و عقربه ای، متوجه شدیم که فشارسنج دیجیتال، کاربری راحت‌تری دارد. بهتر است بدانید که انواع فشارسنج دیجیتال نیز تنوع بالایی دارند و به طور کلی به دو دسته فشارسنج مچی و فشارسنج بازویی تقسیم بندی می‌شوند. با توجه به نظر متخصصان و پزشکان، فشارسنج بازویی در مقایسه فشارسنج مچی، بسیار دقیق‌تر است اما در مقابل فشارسنج مچی در مقایسه فشارسنج بازویی، کاربری بسیار ساده‌تری خواهد داشت.

معرفی بهترین مارک های فشارسنج

زمانی که به مقایسه فشارسنج می‌پردازید و بین انواع فشارسنج پزشکی، بهترین مدل را انتخاب می‌کنید، با تعداد زیادی برند نام آشنا یا شناخته نشده روبه‌رو خواهید شد. بهترین برندهای فشارسنج خون با توجه به نظر متخصصان قلب و عروق عبارت هستند از:

 • دستگاه فشارسنج امرن، ساخت کشور ژاپن
 • دستگاه فشارسنج کابانا، ساخت کشور آلمان
 • دستگاه فشارسنج بیورر، ساخت کشور آلمان
 • دستگاه فشارسنج گلامور، ساخت کشور آلمان
 • دستگاه فشارسنج سیتی زن، ساخت کشور ژاپن
 • دستگاه فشارسنج A and D، ساخت کشور ژاپن
 • دستگاه فشارسنج مدل، ساخت کشور ایتالیا
 • دستگاه فشارسنج امسیگ، ساخت کشور آلمان
 • دستگاه فشارسنج فولی، ساخت کشور چین
 • دستگاه فشارسنج بریسک، ساخت کشور آلمان
 • دستگاه فشارسنج ایزی لایف، ساخت کشور امریکا
 • دستگاه فشارسنج فرش لایف، ساخت کشور چین

برندهای معرفی شده در بالا در مقایسه فشارسنج، بهترین‌های موجود در بازار ایران هستند. برای آنکه بتوانید بهترین گزینه مناسب با شرایط خود را خریداری کنید، بهتر است کیفیت، ضمانت و قیمت فشارسنج را مقایسه نموده و در نهایت اقدام به خرید کنید.

خرید فشارسنج

از کجا بخریم؟

تا اینجای صحبتمان به مقایسه فشارسنج پرداخته و با بهترین برندهای انواع فشارسنج آشنا شدیم. برای آنکه بتوانید از کیفیت و قیمت ارائه شده برای فشارسنج اطمینان حاصل نموده و در نهایت پس از مقایسه فشارسنج ها، بهترین گزینه را خرید کنید، انتخاب یک فروشگاه معتبر، دارای اهمیت بسیار بالایی است.

برای خرید بهترین انواع فشارسنج، پیشنهاد می‌کنیم تا سری به فروشگاه اینترنتی بوژان طب بزنید. این مجموعه که تمام کالاهای خود را به سراسر ایران ارسال می‌کند، گارانتی معتبر کالا را نیز در اختیار خریدار قرار داده و قیمت و کیفیت را ضمانت خواهد کرد. 24 ساعت ضمانت بازگشت کالا و پشتیبانی 24 ساعته در واتساپ سبب شده است تا بوژان طب به یکی از مجموعه‌های معتبر برای خرید انواع کالاهای پزشکی تبدیل شود.

برای مقایسه فشارسنج و کسب اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید سری به سایت فروشگاه اینترنتی بوژان تب و یا از طریق شماره‌های تماس، با کارشناسان متخصص بوژان طب در ارتباط باشید.

sourcea
ارسال دیدگاه