مقایسه پالس اکسیمتر چویسمد با پالس اکسیمتر ایرانی

پالس اکسیمتر چویسمد

فهرست مطالب این صفحه

بررسی پالس اکسیمتر چویسمد با پالس اکسیمتر ایرانی

برای مقایسه پالس اکسیمتر ها، ابتدا باید بدانیم هر کدام از دستگاه‌های موجود در بازار چه ویژگی‌هایی دارند و چطور می‌توان یک پالس اکسیمتر خوب را از انواع بی‌کیفیت آن جدا کرد! با ما در ادامۀ این مطلب همراه باشید تا هرآنچه باید در مورد انواع پالس اکسیمتر بدانید را برایتان بازگو کنیم. با دانستن این اطلاعات به راحتی می‌توانید با مقایسه پالس اکسیمتر ها، بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

پالس اکسیمتر چیست؟

همانطور که پیشتر نیز گفتیم، مقایسه پالس اکسیمتر تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که بدانید پالس اکسیمتر چیست و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. پالس اکسیمتر یک تکنولوژی پزشکی است که به کمک آن اطلاعات حیاتی مهمی از بدن فرد دریافت می‌شود. به کمک این اطلاعات است که می‌توان در جهت درمان فرد بیما اقدامات درستی را در پیش گرفت.
دستگاه پالس اکسیمتر وظیفه دارد تا اطلاعات کاملی در مورد علائم حیاتی بدن مانند ضربان قلب، میزان اکسیژن خون، دمای بدن و موارد مهم دیگر را ارائه دهد. به طور کلی دو نوع دستگاه پالس اکسیمتر

وجود دارد:

  • دستگاه پالس اکسیمتر ثابت
  • دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی

در مقایسه پالس اکسیمتر های نامبرده، پالس اکسیمتر ثابت، کاربرد بیمارستانی داشته و در اتاقهای احیای بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما پالس اکسیمتر انگشتی به دلیل سادگی در استفاده، قیمت پایین‌تر و همچنین قابل حمل بودن آن، در اورژانس بیمارستان‌ها و برای موارد خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر قصد خرید پالس اکسیمتر دارید، احتمالاً به این مسئله فکر می‌کنید که پالس اکسیمتر چویسمد بخرید یا پالس اکسیمتر ایرانی؟ برای پاسخ به این سوال، اجازه دهید کمی در مورد پالس اکسیمتر با کیفیت با شما صحبت کنیم.

پالس اکسیمتر چویسمد

مقایسه پالس اکسیمتر با کیفیت

موارد بسیار مهمی هستند که در مقایسه پالس اکسیمتر در تمامی موارد باید مورد بررسی قرار بگیرند. برخی از این موارد عبارت هستند از:

دقت دستگاه: مهم‌ترین مسئله‌ای که در مقایسه پالس اکسیمتر باید در نظر داشته باشید، دقت دستگاهی است که قصد خرید آن را دارید. اما چرا دقت دستگاه اهمیت دارد؟ پزشک معالج شما بر اساس اطلاعاتی که از این دستگاه دریافت می‌کند در جهت درمان تصمیم خواهد گرفت. اگر دقت دستگاه به میزان کافی نباشد، اطلاعات درستی را در اختیار پزشک نخواهد گذاشت. به این ترتیب، به دلیل عدم دریافت درمان به موقع و درست، بدن شما دچار آسیبهای پرخطر بعدی خواهد شد!
سیستم هشدار: سیستم هشدار دستگاه پالس اکسیمتر به این صورت عمل می‌کند که در صورت ایجاد تغییر در هریک از علائم حیاتی شما (به عنوان مثال تغییر در ضربان قلب، دمای بدن و یا موارد دیگر) به سرعت هشدار داده و شما را در جریان قرار خواهد داد.
موارد حیاتی که اندازه گیری می‌کند: در مقایسه پالس اکسیمتر ها، یکی از مواردی که حتما باید مد نظر خود داشته باشید، تعداد علائم حیاتی است که دستگاه قابلیت اندازه گیری آنها را خواهد داشت. مسلماً هرچه اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار بگیرد، دستگاه کارایی بیشتری خواهد داشت.
صفحه نمایش دیجیتالی: کاربری پالس اکسیمتر با صفحه نمایش دیجیتال بسیار ساده‌تر و بهتر خواهد بود.
سیستم خاموشی خودکار: سیستم خاموشی خودکار این امکان را به دستگاه شما می‌دهد تا انرژی خود را ذخیره کرده و کم‌تر احتیاج به شارژ مجدد داشته باشد.
گارانتی: مهم‌ترین مسئله‌ای که در مقایسه پالس اکسیمتر در نظر می‌گیرید، گارانتی است. هرچه مدت زمان گارانتی و خدمات ارائه شده در زمان گارانتی بیشتر باشد، نشان خواهد داد که دستگاه شما کارایی و کیفیت بیشتر دارد. بنابراین به گارانتی نیز توجه کافی داشته باشید.

پالس اکسیمتر چویسمد، برترین پالس اکسیمتر موجود در بازار!

زمانی که به تحقیق و مقایسه پالس اکسیمتر ها می‌پردازید، نام چویسمد را خواهید شنید. چویسمد، یک پالس اکسیمتر فوق العاده است که با دقت بالای خود بهترین گزینه برای خرید شده است. این پالس اکسیمتر می‌تواند با سیستم هشدار خود در صورت بروز هرگونه تغییر در علائم حیاتی بدنتان، شما را در جریان قرار دهد. مدت زمان گارانتی، تضمین کنندۀ کیفیت دستگاه است. با خرید دستگاه پالس اکسیمتر چویسمد می‌توانید به صورت منظم میزان اکسیژن موجود در خون، ضربان قلب، دمای بدن و موارد مهم دیگر را اندازه گیری نمایید. چویسمد یک پالس اکسیمتر برای تمام عمر است. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر می‌توانید به فروشگاه اینترنتی بوژان تب مراجعه نمایید.

sourcea
ارسال دیدگاه