فشارسنج دیجیتال یا فشارسنج عقربه ای؛ مساله این است

مقایسه فشار سنج خون

فهرست مطالب این صفحه

مقایسه فشارسنج دیجیتال با فشارسنج عقربه ای

زمانی که قصد خرید فشارسنج داشته باشید، با برندها و مدلهای متنوعی روبه‌رو خواهید شد که می‌تواند بسیار گیج کننده باشد. در میان تمامی این تنوع، مهم‌ترین تصمیمی که باید بگیرید، انتخاب میان فشارسنج دیجیتال و فشارسنج عقربه ای است.

برای آنکه بتوانید بین فشارسنج دیجیتال و فشارسنج عقربه ای بهترین گزینه مناسب خود را انتخاب کنید، بهتر است ابتدا در مورد این دو نوع از فشارسنج اطلاعات کسب نموده و با دانستن مزایا و معایب هر کدام، اقدام به خرید فشارسنج مناسب برای خود کنید.

در این مقاله به صورت تخصصی به بررسی انواع فشارسنج دیجیتال و عقربه ای نموده و مزایا و معایب هر کدام را بیان کرده‌ایم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

 فشارسنج دیجیتال بخریم یا فشارسنج عقربه ای؟

اگر بخواهید بین فشارسنج دیجیتال و فشارسنج عقربه ای یکی را انتخاب کنید، پیش از هر اقدامی باید ببینید برای کجا می‌خواهید فشارسنج بخرید. بدون شک فشارسنجی که برای یک درمانگاه و یا یک بیمارستان مناسب است می‌تواند برای مصارف خانگی بیش از حد گران قیمت بوده و کار کردن با آن برای کاربران عادی بسیار سخت باشد.

در طرف مقابل یک فشارسنج مناسب برای مصارف خانگی دقت مورد نیاز برای فشارسنج بیمارستانی را نخواهد داشت. بنابراین، برای آنکه بتوانید بین فشارسنج دیجیتال یا فشارسنج عقربه ای انتخاب کنید، بهتر است ابتدا به این سوال پاسخ دهید که فشارسنج را برای چه استفاده‌ای نیاز دارد.

فراموش نکنید که هر دو مدل فشارسنج عقربه ای و فشارسنج دیجیتال را می‌توان برای مصارف خانگی استفاده کرد اما مزایا و معایبی که هر کدام از انواع فشارسنج به همراه دارد، متفاوت است که می‌تواند انتخاب یکی را به گزینه بهتری نسبت به دیگری تبدیل کند.

 مزایا و معایب فشارسنج عقربه ای

فشارسنج عقربه ای، یکی از قدیمی‌ترین انواع فشارسنج است که همچنان توسط پزشکان و پرستاران مورد استفاده قرار می‌گیرد. دقت فشارسنج عقربه ای بسیار بیشتر از فشارسنج دیجیتال خانگی است، اما استفاده از آن سخت بوده و تشخیص دقیق آن تنها توسط پزشکان و متخصصان این حوزه به سادگی انجام خواهد شد. به همین جهت، اگر برای مصارف خانگی به دنبال خرید فشارسنج هستید، فشارسنج عقربه ای را به دلیل سختی کاربری و نیاز به حضور نفر دوم جهت گرفتن فشار، پیشنهاد نمی‌کنیم.

 

فشار سنج خون عقربه ای

 

 مزایا و معایب فشارسنج دیجیتال

در مقایسه با فشارسنج عقربه ای، فشارسنج های دیجیتال تکنولوژی جدیدتری هستند و استفاده از آنها بسیار ساده‌تر است. اما دقت این دستگاه‌ها، خصوصاً نمونه فشارسنج های دیجیتال مچی، به طور معمول از دیگر انواع فشارسنج کمی پایین‌تر است. به همین جهت، فشارسنج دیجیتال معمولاً برای استفاده‌های بیمارستانی توصیه نمی‌شود.

اما اگر برای مصارف خانگی می‌خواهید فشارسنج بخرید و بیشتر اوقات نیز برای گرفتن فشار خود تنها هستید، فشارسنج های دیجیتال به خصوص انواع فشارسنج دیجیتال مچی، بهترین انتخاب برای شما خواهند بود.

 خرید فشارسنج برای چه افرادی ضرورت دارد؟

با توجه به اهمیت اندازه فشار در تمامی افراد، توصیه می‌شود که همه خانواده‌ها حداقل یک دستگاه فشارسنج دیجیتال داشته باشند. در این میان، خرید انواع فشارسنج عقربه ای یا دیجیتال، بسته نیاز فرد، برای خانواده‌هایی که از سالمندان یا بیماران دارای فشار خون نگهداری می‌کنند، ضرورت حیاتی دارد. در خرید فشارسنج چه دیجیتال باشد چه عقربه ای، بهتر است به یک برند معتبر مراجعه نموده و خرید خود را از فروشگاهی انجام دهید که کیفیت و قیمت محصولات خود را ضمانت می‌کند.

خرید فشارسنج

از کجا بخریم؟

اگر به دنبال بهترین انواع فشارسنج دیجیتال یا فشارسنج عقربه ای هستید و می‌خواهید بهترین کیفیت را با بهترین قیمت خریداری کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا سری به فروشگاه اینترنتی بوژان طب مراجعه نمایید. بوژان طب با سالها تجربه در زمینه کالاهای پزشکی و به عنوان یک وارد کننده اولیه محصولات پزشکی، تمامی کالاهای خود از جمله انواع فشارسنج دیجیتال یا فشارسنج عقربه ای را با ضمانت کیفیت و با ارائه بهترین قیمت به فروش می‌رساند.

برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد مجموعه بوژان طب، برندهای فشارسنج این مجموعه، قیمت‌ها و دیگر موارد می‌توانید به سایت فروشگاه اینترنتی بوژان تب مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

sourcea
ارسال دیدگاه