همه چیز درباره شیردوش دستی اهرمی خوب

شیردوش دستی

فهرست مطالب این صفحه

معرفی کامل شیردوش دستی اهرمی

با تحقیقات انجام شده توسط دکتران متخصص بر روی کودکانی که از شیر مادر و یا شیر خشک در دوران نوزادی استفاده کرده اند، متخصصان این حوزه به این نتیجه رسیده اند که شیر مادر می‌تواند تمامی مواد غذایی مورد نیاز کودک را تامین کرده و ایمنی بدن وی را بالا ببرد. نتایج این تحقیقات نشانگر این موضوع بوده است که، کودکانی که از شیر مادر تغذیه شده اند به طور متوسط از کودکانی که شیر خشک می‌خورند باهوش‌تر هستند، ایمنی بدن این کودکان بسیار بالاتر بوده و در سنین رشد سرعت عملکرد مغزی بالاتر و استحکام استخوان بسیار بیشتری دارند.

با توجه به زندگی مدرن و پرسرعت امروزه و شاغل بودن اکثر مادران، استفاده از شیردوش دستی اهرمی خوب که بتواند شیر مادر را برای تغذیۀ کودکش بدوشد بسیار دارای اهمیت است. در این مقاله همه چیز در مورد شیردوش دستی خوب که باید بدانید را بازگو خواهیم کرد. همچنین در خرید شیر دوش شمارا راهنمایی میکنیم با ما همراه باشید.

مسئلۀ مهم: شیردوش دستی اهرمی یا برقی

شیردوش‌ها را می‌توان به دو دستۀ کلی شیردوش دستی و شیردوش برقی تقسیم بندی کرد. به طور کلی، سرعت مکش شیر مادر توسط نوزاد یک بار در ثانیه است. برای تشخیص شیردوش دستی خوب و یا انواع برقی آن بهتر است این مسئله را در نظر بگیرید هرچه سرعت مکش شیردوش همانند سرعت مکیدن شیر توسط نوزاد باشد، شیردوش مورد نظر شما کارآمدتر خواهد بود. آنچه مشخص است، این مسئله می‌باشد که شیردوش برقی سرعت بالاتری در مکش شیر مادر دارد. بنابراین مادرانی که به صورت تمام وقت کار می‌کنند و به مقدار شیر ذخیره شدهۀ بیشتری احتیاج دارند، بهتر است شیردوش برقی را انتخاب کنند.

اما شیردوش دستی اهرمی خوب نیز برتری‌هایی دارد که باعث می‌شود تا انتخاب بسیاری از مادران برای ذخیرۀ شیرشان باشد. شیردوش دستی خوب از ویژگی حمل آسان بهره می‌برد و می‌توان آن را همیشه و همه‌جا به همراه داشت. از دیگر مزیت‌های شیردوش دستی بی‌صدا بودن آن‌ها است، تا در زمانی که کودک شما در هنگام شیر خوردن از یک سمت است، از طرف دیگر با کمک شیردوش دستی شیر خود برای زمان هایی که در نزدیکی نوزاد قرار ندارید ذخیره کنید. بزرگترین ایرادی که می‌توان به تمام شیردوش های دستی وارد کرد، خسته شدن دست مادر در هنگام پمپاژ کردن شیر می‌باشد که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم، پیش از خرید، ابتدا تحقیقات جامعی در زمینه انواع شیردوش دستی اهرمی انجام دهید و سپس اقدام به خرید نمایید.

شیردوش دستی

شیر مادر را به چه مدتی می‌توان نگهداری کرد؟

مهم‌ترین مسئله‌ای که در دوشیدن شیر مادر وجود دارد، نحوۀ نگهداری و جلوگیری از فاسد شدن آن است. شیر مادر را به هیچ عنوان نباید جوشاند، نباید آن را گرم کرد و یا نمی‌توان شیر مادر را برای مدت طولانی در یخچال نگهداری نمود. شیر مادر بلافاصله پس از خارج شدن به وسیله شیردوش دستی اهرمی خوب یا انواع برقی آن باید در یخچال نگهداری شود. مدت زمان نگهداری شیر مادر در یخچال بین یک روز تا یک ماه است. در صورت نگه‌داری شیر مادر در فریز، مناسب ترین روش برای قابل مصرف کردن آن، گرم و آب شدن شیر مادر با کمک دمای محیط است تا پروتئین و ویتامین های موجود در آن به دلیل استفاده از روش های مصنوعی همچون مایکرویو و حرارت گاز از بین نرود.

آیا خرید شیردوش دستی اهرمی خوب به صورت دسته دوم صحیح است؟

نوزاد شما هنوز سیستم ایمنی قوی‌ای ندارد و ممکن است سیستم دفاعی نوزاد میکروبها و باکتری‌هایی که بدن بزرگسال به سادگی آن را از بین می‌برد برای کودک بسیار خطرناک باشد. بنابراین به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌کنیم تا از شیردوش دستی دسته دوم برای کودک خود استفاده کنید. درست است که شیردوش دستی خوب را می‌توان به صورت کامل شستشو داده و ضدعفونی کرد؛ اما به هر جهت توصیه می‌کنیم تا از یک شیردوش با کیفیت، قابل شستشو و نو برای فرزند خود استفاده نمایید.

شیردوش دستی

شیردوش دستی اهرمی خوب را چگونه تشخیص دهیم؟

اگر انتخاب شما شیردوش دستی اهرمی‌است است و می‌خواهید بدانید که شیردوش دستی خوب را چگونه تشخیص دهید، پیشنهاد می‌کنیم به پارامترهای گوناگونی مانند کیفیت مواد اولیه، قابل شستشو بودن، قیمت، برند تولید کننده و غیره توجه کنید. قطعا یک شیردوش دستی اهرمی خوب نمی‌تواند قیمت بسیار ارزانی داشته باشد. در مقابل نیز قیمت بسیار بالای دستگاه شیردوش نمی‎تواند نشان دهندۀ کیفیت بالای آن باشد. پیشنهاد ما به شما خرید از یک فروشگاه معتبر است. برای این کار بهتر است تا پیش از خرید تحقیقات کاملی در مورد مدل شیردوش مورد نظر خود انجام دهید و در نهایت با مشورت کارشناسان متخصص این حوزه و نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. برای این منظور می‌توانید به فروشگاه اینترنتی بوژان تب مراجعه نمایید تا بهترین گزینه‌ها را در اختیار شما قرار دهد.

sourcea
ارسال دیدگاه