بهترین تشک مواج که باید بشناسید 

بهترین تشک مواج که باید بشناسید 

فهرست مطالب این صفحه

بررسی بهترین تشک مواج که باید بشناسید 

اغلب سردرگمی‌های زیادی در مورد تشک‌ها وجود دارد، ازنظر اینکه چه چیزی برای بیماران مختلف مناسب است و چه روش‌های درمانی مختلفی توسط انواع مختلف تشک ارائه می‌شود. تولیدکنندگان راهنمایی‌هایی در مورد مناسب بودن محصول خود ارائه می‌دهند، اما این توضیحات میز اغلب می‌تواند مبهم باشد.
یک تشک مواج از کاهش فشار دوره‌ای استفاده می‌کند. این به این معنی است که سلول‌ها باد می‌شوند و به نواحی پوست اجازه می‌دهند فشار کمتری را تجربه کنند، که تغذیه و اکسیژن به پوست برسد تا از تجزیه آن جلوگیری کند یا به بهبود پوست کمک کند.
یک تشک مواج خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد.

تشک مواج چیست؟

تشک مواج شامل دو لایه فوم پهنه‌بندی شده است که به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که پشتیبانی یکنواختی را فراهم کنند که به مناطق مختلف بدن پاسخ می‌دهد. به‌عنوان مثال، شانه‌ها و پاها به بهترین وجه با بالشتک اضافی پشتیبانی می‌شوند، درحالی‌که ستون فقرات به استحکام بیشتری برای هم ترازی مناسب نیاز دارد.
تشک مواج به این معنی است که شما تشکی خواهید یافت که برای به حداقل رساندن افزایش فشار و درعین‌حال حمایت از ستون فقرات طراحی شده است که ترکیبی شگفت‌انگیز برای افراد مبتلا به کمردرد است. ازآنجایی‌که این نوع تشک از تشک معمولی شما نرم‌تر است، بهترین حالت بدن را برای افرادی که کمتر از 230 پوند وزن دارند، فراهم می‌کند. افراد سنگین‌تر – به‌ویژه آن‌هایی که روی شکم می‌خوابند – ممکن است سطح آن را بیش از حد پوشیده ببینند که می‌تواند کمردرد را تشدید کند.

 

آیا تشک مواج تشک خوبی برای شماست؟

تشک‌های مختلف برای انواع بدن، موقعیت‌های خواب و ترجیحات مختلف بهترین کار را دارند؛ بنابراین قبل از اینکه به جزئیات بپردازم، می‌خواهم به شما یک نمای کلی از اینکه تشک مواج برای چه کسانی مناسب است ارائه دهیم.
تشک مواج اغلب برای بیمارانی که بنا به هر دلیلی باید مدت طولانی در بستر باشند و برای جلوگیری از ابتلا به زخم بستر استفاده می‌شود اما برای سایر افراد نیز می‌تواند مفید باشد. ازجمله:

  • اگر با کمردرد دست و پنجه نرم می‌کنید، این تشک می‌تواند یک تشک عالی برای شما باشد. نه‌تنها ستون فقرات را در یک خط خوب و خنثی قرار می‌دهد، بلکه به‌طور فعال تنش را در شانه‌ها، باسن و کمر کاهش می‌دهد.
  • تراورس‎های ترکیبی نیز ممکن است از تشک مواج لذت ببرند. تحرک بسیار خوبی در اینجا وجود دارد که حرکت در اطراف و تغییر موقعیت را در شب آسان می‌کند.
  • و درنهایت، افراد سنگین‌وزن‌تر (بیش از 250 پوند) می‌توانند چیزهای زیادی برای دوست داشتن در این تشک پیدا کنند. تخت به‌اندازه کافی حمایت‌کننده است تا افراد سنگین خواب را تقویت کند، اما به‌اندازه کافی نرم است که تسکین زیادی در مفاصل ایجاد کند.

 

آیا تشک مواج تشک خوبی برای شماست؟

 

بهترین تشک مواج چه ویژگی هایی دارد؟

رویه تشک فوم برای راحتی با فوم درجه پزشکی مجسمه‌سازی شده طراحی شده است که گردش هوا و توزیع وزن را برای پشتیبانی بهینه و کاهش فشار منحنی برای وضعیت و تراز ستون فقرات فراهم می‌کند.

فوم پیچیده به جلوگیری از زخم‌های فشاری، استرس نقطه فشار، زخم بستر، تب و زخم‌های پوستی کمک می‌کند و به پوست اجازه می‌دهد بدون تماس کامل با تشک نفس بکشد. تکیه‌گاه اضافی می‌تواند تشک سخت کهنه و ناراحت‌کننده را نرم کند.

پد فوم گردش هوای طبیعی را برای یک اثر خنک‌کننده با جریان هوا ثابت فراهم می‌کند. پد تشک همچنین از تشک در برابر نشت، خاک و گردوغبار محافظت می‌کند که می‌تواند چرخه عمر تشک را کاهش دهد.

رویه‌های تشک برای افرادی که به پهلو و پشت می‌خوابند ایده‌آل هستند تا فشار بر روی شانه‌ها، پشت و باسن را کاهش دهند تا استراحت و وزن ایده‌آل توزیع شود. پد تشک سبک‌وزن است و به‌راحتی می‌توان آن را رول کرد و برای مسافرت ذخیره کرد یا بسته‌بندی کرد.

 

خرید انواع تشک مواج

 

حرف آخر

تشک مواج زخم بستر در دو نوع تشک مواج تخم‌مرغی و تشک مواج سلولی تولید شده و به فروش می‌رسد. تشک مواج سلولی و تشک مواج تخم مرغی ازنظر ظاهر و قیمت بسیار متفاوت هستند.
خرید اینترنتی تشک مواج زخم بستر تخم مرغی و سلولی با مناسب‌ترین قیمت در تجهیزات پزشکی فروشگاه اینترنتی بوژان طب با ضمانت اصالت کالا برای شما عزیزان امکان‌پذیر است.

 

کلیدواژه : تشک مواجتوانبخشی
sourcea
ارسال دیدگاه