با تجهیزات پزشکی خانگی بیشتر آشنا شوید

تجهیزات پزشکی خانگی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی ارزان قیمت تجهیزات پزشکی مراقبت در منزل

فهرست مطالب این صفحه

تجهیزات پزشکی خانگی

وجود یک یا چند وسیله کمک پزشکی در منزل در شرایط حاد و بحرانی به کمک شما می آید. انواع تجهیزات پزشکی مراقبت در منزل برای کسانی که از بیماری خاصی رنج می برند، مزایای بی شماری خواهد داشت. کسانی که به چکاپ های دائمی نیاز دارند، باید حتما این تجهیزات را برای مصارف روزانه استفاده کنند. شما می توانید انواع دسته بندی های تجهیزات پزشکی خانگی را با قیمت های به صرفه و کارایی ساده در بازارهای فروش اقلام پزشکی خریداری کنید. یکی از بهترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی که شما می توانید تجهیزات پزشکی ارزان قیمت را از ان خریداری کنید، بوژان طب است. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه و انواع وسایل پزشکی خانگی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

معرفی تجهیزات پزشکی خانگی

در فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می توانید به دسته بندی های گسترده لوازم پزشکی مخصوص منزل دسترسی داشته باشید. هر یک از این تجهیزات با قابلیت های ویژه و روش استفاده ساده مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این تجهیزات را در ادامه مشاهده می کنید:

دستگاه اکسیژن ساز

یکی از رایج ترین تجهیزات پزشکی ارزان قیمت، دستگاه های اکسیژن ساز هستند که برای بیماران تنفسی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها از فیلتر و تصفیه تشکیل شده و اکسیژن مورد نیاز افراد را تامین می کنند.

دستگاه فشار سنج

یکی از ضروری ترین تجهیزات پزشکی خانگی، دستگاه فشار سنج است که در مدل های قدیمی و مدرن وارد بازارهای فروش می شود. این دستگاه ها برای تشخیص نوع ضربان قلب و نامنظم بودن آن مورد استفاده قرار می گیرند. عملکرد این تجهیزات بسیار ساده است و همه افراد می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

دستگاه تست قند خون

استفاده از تجهیزات پزشکی مراقبت در منزل برای بیماران دیابتی ضرورت دارد. دستگاه های تست قند خون برای اندازه گیری مرتب میزان قند خون افراد مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید انواع برندهای این محصولات را از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی خریداری کنید. این تجهیزات روش استفاده ساده ای دارند و با به صرفه ترین هزینه ها خرید و فروش می شوند.

دستگاه تب سنج خانگی

در میان انواع تجهیزات پزشکی خانگی، تب سنج ها یکی از کاربردی ترین ابزارها محسوب می شوند. تب سنج های خانگی در مدل های دیجیتالی، نواری، جیوه ای و… ارائه می شوند. تب سنج ها برای معاینات رایج اطفال نیز کارایی دارند. در فصول سرد سال با شیوع بیماری های آنفولانزا و سرماخوردگی، ایجاد تب در کودکان و بزرگسالان افزایش می یابد. به همین خاطر نیاز به این ابزارها بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید: “انواع تب سنج

انواع ویلچر

یکی از تجهیزات پزشکی ارزان قیمت در دنیای امروز، ویلچرها هستند که با قابلیت های متفاوت و مدل های گوناگون در بازارهای فروش عرضه می شوند. شما می توانید برای پشتیبانی از افراد معلول در منزل از این تجهیزات استفاده کنید. این دسته از تجهیزات پزشکی مراقبت در منزل، برای جا به جایی بیماران کارایی دارند.

دستگاه رطوبت ساز

انواع دستگاه های بخور و رطوبت ساز در هر خانه ای مورد نیاز هستند و میزان رطوبت هوا را کنترل می کنند. این قبیل تجهیزات پزشکی خانگی سبب حفظ سلامت ریه ها شده و به سیستم تنفسی افراد کمک می کنند. با استفاده از این دستگاه هر گونه خشکی گلو، بینی و… از بین می رود و از ایجاد سرفه های خشک و بی دلیل در افراد پیشگیری خواهد شد.

جعبه کمک های اولیه

در فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی به بهترین دسته بندی های جعبه های کمک اولیه با وسایل و ابزارهای پیشرفته دسترسی خواهید داشت. در این جعبه ها انواع اقلام مورد نیاز برای شرایط حساس و بحرانی قرار می گیرند. این دسته از تجهیزات پزشکی خانگی هزینه های مناسب تری دارند و شامل چند ابزار کاربردی می شوند:

  • چسب زخم
  • پنبه
  • گاز استریل
  • قیچی کوچک
  • دستکش های یک بار مصرف
  • ضد عفونی کننده های دست

جمع بندی

در این بخش در رابطه با تجهیزات پزشکی ارزان قیمت و مورد نیاز خانگی، نکاتی را بررسی کردیم. هر یک از این ابزارها برای کنترل وضعیت بیماران به کار می روند. برخی از این ابزارها کمکی هستند و استفاده از آن ها برای بهبود وضعیت بیماران مورد استفاده قرار می گیرند. توصیه می کنیم برای خرید و انتخاب انواع تجهیزات پزشکی خانگی به اختلالات و بیماری هایی که مستعد آن ها هستید دقت داشته باشید. قیمت و نرخ خرید هر یک از این ابزارها با هم متفاوت است و با در نظر گرفتن کارایی و کیفیت لوازم مورد نظر مشخص خواهد شد. برای خرید هرکدام از این وسایل می توانید به سایت بوژان طب مراجعه کرده و این محصولات را با قیمتی باورنکردنی خریداری کنید.

sourcea
ارسال دیدگاه