انواع سوزن طب سوزنی و همه چیز درباره آن

انواع سوزن طب سوزنی

فهرست مطالب این صفحه

همه چیز درباره سوزن طب سوزنی

طب سوزنی، یک درمان سنتی با ریشۀ چینی است که از بیش از 2000 سال پیش در فرهنگ و تمدن چین و دیگر کشورهای غربی، برای درمان انواع بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفته است. انواع سوزن طب سوزنی، به عنوان عامل تاثیرگذار در این روش درمانی محسوب می‌شده است. با توجه به اثبات شدن تاثیر طب سوزنی بر درمان بیماری‌ها، این روش در بسیاری از کشورهای غربی، توسط پزشکان و متخصصان نیز استفاده می‌شود.
در این مقاله قصد داریم تا:

  • همه چیز در مورد طب سوزنی را برای شما بازگو نموده و در مورد انواع سوزن طب سوزنی صحبت کنیم.
  • بهترین مرکز خرید سوزن طب سوزنی را معرفی نموده و عوامل تاثیرگذار بر قیمت سوزن طب سوزنی را بازگو کنیم.

تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

همه چیز در مورد طب سوزنی

در تفکر چینی، علت بروز بسیاری از بیماری‌ها، ایجاد عدم تعادل در انرژی بدن یا همان انرژی “چی” است. انواع سوزن طب سوزنی، در این روش درمانی، وظیفه داشتند تا این انرژی را به تعادل برسانند. با توجه به محلی که به درمان نیاز دارد، محل قرار دادن سوزن و همچنین نوع سوزن طب سوزنی مورد نیاز، متفاوت خواهد بود.

انواع سوزن طب سوزنی

همانطور که گفتیم، با توجه به نیاز درمان، انواع سوزن طب سوزنی در محل مشخصی و به عمق مشخصی برای مدت مشخصی، داخل بافت بدن وارد خواهد شد. این مدت زمان، بسته به نوع سوزن و نیاز بدن، بین چند ثانیه، چند ساعت تا حتی چند روز می‌تواند متفاوت باشد.
انواع سوزن طب سوزنی ضخامتی در حدود 0.12 میلیمتر تا 0.35 میلیمتر داشته و همگی یکبار مصرف هستند. این سوزنها باید در شرایط استریل شده و از جنس فولاد ضد زنگ، نقره یا طلا ساخته شده باشند.
انواع سوزن طب سوزنی بین 8 تا 9 سانتیمتر ارتفاع داشته و بسته به نوع و نیاز درمان تا عمق 2.3 تا 2.5 سانتی متری وارد بافت بدن خواهند شد.
مدت زمان مورد نیاز برای قرار گرفتن داخل بافت بدن در انواع سوزن طب سوزنی متفاوت است. تشخیص این مدت زمان بر عهدۀ متخصص خواهد بود.
انواع سوزن طب سوزنی می‌توانند با نامهایی مانند سوزن فشاری، سوزن درون پوستی، سوزن سه لبه و موارد مشابه دیگر شناخته شوند.

انواع سوزن طب سوزنی

قیمت سوزن طب سوزنی

قیمت سوزن طب سوزنی، بسته به اینکه کدام یک از انواع سوزن طب سوزنی را انتخاب کنید، این سوزن از چه جنسی ساخته شده باشد، چه برندی داشته باشد و دیگر موارد مورد اهمیت، متفاوت خواهد بود. اگر می‌خواهید قیمت سوزن طب سوزنی برای انواع سوزن طب سوزنی را بدانید، بهتر است با مرکز خرید را شناخته و به آن مراجعه نمایید.

بهترین مرکز خرید سوزن طب سوزنی

برای آنکه بتوانید انواع سوزن طب سوزنی را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری نمایید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله “بهترین مرکز خرید سوزن طب سوزنی را بشناسید” را مطالعه نمایید. خرید از بهترین مرکز خرید طب سوزنی به شما این امکان را خواهد داد تا در مورد قیمت، کیفیت، نتیجه گیری و غیره در مورد انواع سوزن طب سوزنی اطمینان حاصل نموده و یک تجربۀ فوق العاده برای خود کسب کنید.

خرید تجهیزات پزشکی

انواع سوزن طب سوزنی از کجا بخریم؟

بهترین مرکز خرید برای خرید انواع سوزن طب سوزنی، بدون شک، بوژان طب است. این مجموعه که برای خرید از آن از سراسر ایران تنها کافی است تا به سایت بوژان طب مراجعه کنید، محصولات خود را به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند. تضمین قیمت انواع سوزن طب سوزنی در بوژان طب، سبب شده است تا بتوانید خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهید. ضمانت بازگشت کالا تا 24 ساعت پس از تحویل و همچنین گارانتی و ضمانت اصل بودن کالا، می‌تواند شما را از کیفیت انواع سوزن طب سوزنی مطمئن سازد. علاوه بر تمام اینها، پشتیبانی 24 ساعته در واتساپ، تمامی نیازهای مشتریان را برطرف خواهد کرد.
بنابر تمام آنچه گفته شد، پیشنهاد می‌کنیم، برای خرید انواع سوزن طب سوزنی، سری به سایت فروشگاه اینترنتی بوژان تب بزنید و یا از طریق شماره‌های تماس، با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. بوژان طب، بدون شک بهترین مرکز خرید انواع سوزن طب سوزنی می‌باشد.

sourcea
ارسال دیدگاه