شیردوش برقی چه مارکی خوبه؟ مادران باید بدانند

فهرست مطالب این صفحه

همه چیز درباره مارک شیردوش برقی

شیردوش برقی چه مارکی خوبه؟ اگر به تازگی فرزند خود را به دنیا آورده باشید، احتمالاً این سوالی است که از خود می‌پرسید. تغذیه از شیر مادر برای نوزادان و کودکان شیرخوار بسیار دارای اهمیت است. در بررسی‌های انجام شده توسط دانشمندان، نوزادانی که به طور کامل از شیر مادر خود تغذیه شده بودند، ایمنی و هوش بالاتری در مقایسه با نوزادانی داشتند که با شیر خشک تغذیه می‌شدند. این مسئله در ماه‌های ابتدایی زایمان و زمانی که مادر و نوزاد تمام زمان شبانه‌روز را در کنار هم سپری می‌کنند ممکن است. اما پس از گذشت مدت زمان مرخصی زایمان و لزوم بازگشت مادر به محیط کار، استفاده از شیردوش برقی می‌تواند یک گزینۀ خوب برای تغذیۀ نوزاد از شیر مادرش باشد. اما شیردوش برقی چه مارکی خوبه؟ با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا پاسخ این سوال و هرآنچه لازم است در مورد شیردوش بدانید را برایتان بازگو کنیم.

اول انتخاب کنید: شیردوش دستی یا برقی؟

باید بگوییم که به لحاظ کیفیت، شیردوش برقی و شیردوش دستی را نمی‌توان با یکدیگر مقایسه کرد؛ چرا که نتیجۀ نهایی حاصل از استفاده از هر دوی آنها یکسان خواهد بود. آنچه اهمیت دارد، بررسی ویژگی‌های هر کدام و انتخاب بهترین گزینه برای شخص شما خواهد بود. پس اجازه دهید پیش از آن که بگویم شیردوش برقی چه مارکی خوبه، اول به بررسی شیردوش برقی و دستی کنیم:

شیردوش دستی

شیردوش دستی، نمونه‌ای قدیمی است که برای مدت زمانی طولانی توسط مادران مورد استفاده قرار می‌گرفته است. شیردوش دستی، همانطور که از نام آن پیداست، به صورت دستی کار می‌کند. مهم‌ترین ایرادی که می‌توان به شیردوش دستی وارد کرد، خسته شدن دست مادر در هنگام پمپاژ کردن شیر و همچنین نیاز به زمان بیشتری است که برای دوشیدن شیر نیاز خواهید داشت. اما بی‌صدا بودن شیردوش دستی، دلیلی است که هنوز هم توسط مادران بسیاری انتخاب می‌شود.

شیردوش برقی

سرعت، دقت و کیفیت، کلامتی هستند که شیردوش برقی را نسبت به شیردوش دستی برتر خواهد کرد. برای مادران پرمشغله که زمان کمتری برای دوشیدن شیر خود دارند و نمی‌خواهند دست خود را برای این کار خسته کنند، شیردوش برقی را پیشنهاد می‌کنم. اما باید بگویم که شیردوش برقی هم با تمام ویژگی‌های مثبت خود، بدون ایراد نیست. مهم‌ترین ایراد شیردوش برقی، صدایی است که هنگام دوشیدن شیر مادر با خود به همراه خواهد داشت. علاوه بر این، مارک شیردوش دستی ممکن است آنقدر حائز اهمیت نباشد اما این که شیردوش برقی چه مارکی خوبه باید حتماً توسط مادر به خوبی مورد بررسی و تحقیق قرار بگیرد.

شیردوش برقی

شیردوش برقی چه مارکی خوبه؟ چطور بفهمیم؟

برای آنکه متوجه شوید شیردوش برقی چه مارکی خوبه باید بررسی و تحقیق بسیاری در این زمینه کنید. پیشنهاد می‌کنیم حتماً از برندهای شناخته شده که کیفیت آنها ثابت شده است خرید خود را انجام دهید. فراموش نکنید که خرید شیردوش برقی به صورت دست دوم به هیچ عنوان انتخاب هوشمندانه‌ای نخواهد بود. چرا که این گزینه برای فرزند دلبند شما اصلاً گزینه‌ای بهداشتی نیست و می‌تواند منجر به مریضی وی شود. در بررسی این مسئله که شیردوش برقی چه مارکی خوبه، به گارانتی و خدمات پس از فروش شیردوش برقی مورد نظر خود حتماً توجه کنید. این مسئله می‌تواند به صورت کاملاً مستقیمی گویای کیفیت و یا عدم کیفیت شیردوش برقی مورد نظر شما باشد.

خرید شیردوش برقی

بوژان طب به شما خواهد گفت شیردوش برقی چه مارکی خوبه

بوژان طب مجموعه‌ای معتبر است که می‌توانید برای رسیدن به پاسخ سوال خود در زمینۀ اینکه شیردوش برقی چه مارکی خوبه به راحتی به آن اعتماد کنید. در این مجموعه می‌توانید انواع شیردوش برقی یا دستی با برندهای متفاوت و دیگر محصولات مرتبط با مادر و کودک را ملاحظه نموده، در مورد آنها تحقیق کنید و در نهایت بهترین گزینۀ مورد نظر برای خود را خریداری کنید. شیردوش برقی چه مارکی خوبه؟ از بوژان بپرسید و پاسخ خود را دریافت کنید. به این منظور می‌توانید سری به سایت فروشگاه اینترنتی بوژان تب بزنید و یا از طریق شماره‌های تماس مجموعه با کارشناسان متخصص مجموعه در ارتباط باشید. بوژان طب در مسیر نگهداری و مراقبت از فرزندتان در کنار شما خواهد بود!

sourcea
ارسال دیدگاه