همه چیز درباره تیغ جراحی یکبار مصرف

تیغ جراحی یکبار مصرف

فهرست مطالب این صفحه

بررسی کامل تیغ جراحی یکبار مصرف

تیغ جراحی یکبار مصرف، یکی از کالاهای پر مصرف در دنیای پزشکی و جراحی‌های زیبایی محسوب می‌شود. به همین علت بود که تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به بررسی همه چیز در مورد تیغ جراحی یکبار مصرف پرداخته و در مورد قیمت تیغ جراحی یکبار مصرف و همچنین انواع تیغ جراحی بپردازیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باید تا بهترین انواع تیغ جراحی یکبار مصرف را به شما معرفی کرده و علت اهمیت خرید از بهترین فروشگاه لوازم پزشکی را برایتان بازگو کنیم.

تیغ جراحی یکبار مصرف چیست؟

تیغ جراحی، یکی از ابزار مهم برای موفقیت در جراحی است که از سالهای پیش طراحی شده و توسط پزشکان مورد استفاده قرار گرفت. در گذشته بیشتر پزشکان از تیغ جراحی چند بار مصرف برای انجام جراحی‌های خود استفاده می‌کردند و پس از هر بار استفاده آن را به صورت تخصصی آن را ضدعفونی نموده و در جراحی‌های بعدی مورد استفاده قرار می‌دادند.
اما با گذر زمان و پیشرفت علم و همچنین کسب اطلاعات کافی در مورد احتمال انتقال بیماری‌های عفونی از طریق همین چاقوها، به مرور زمان، استفاده از تیغ جراحی یکبار مصرف به عنوان جایگزین برای تیغ جراحی چند بار مصرف در بسیاری از جراحی‌ها مورد استفاده قرار گرفت.

قیمت تیغ جراحی یکبار مصرف چقدر است؟

عوامل بسیاری هستند که در نهایت، قیمت تیغ جراحی یکبار مصرف تعیین خواهند کرد. عواملی از جمله:

 • برند تولید کننده تیغ جراحی یکبار مصرف
 • نوع تیغ جراحی خریداری شده
 • تعداد تیغ جراحی خریداری شده
  و موارد مشابه دیگر

می‌توانند در نهایت قیمت تیغ جراحی مورد نظر را شما را مشخص کنند.

تیغ جراحی یکبار مصرف

معرفی انواع تیغ جراحی

اگر قصد خرید تیغ جراحی دارید، بهتر است بدانید که انواع تیغ جراحی بسیار متنوع بوده و هر کدام به منظور یک نوع از جراحی‌های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. تیغ های جراحی، با توجه به این مسئله که کدام قسمت از بدن را قرار است ببرند و از چع بافتی عبور کنند، شماره بندی شده و تغییر خواهند کرد. تیغ جراحی یکبار مصرف نیز از این قاعده مستثنی نیست و انواع متنوعی دارد.

پیش از خرید لوازم پزشکی بخوانید

اگر قصد خرید هر نوع از انواع لوازم پزشکی از جمله تیغ جراحی یکبار مصرف را دارید، توجه داشته باشید که در این دسته از کالاها به دلیل حساسیت بالایی که در هنگام جراحی دارند، باید حتماً از بهترین برندها و فروشگاه‌های معتبر خریداری شوند.
پیشنهاد می‌کنیم خرید تیغ جراحی یکبار مصرف یا هر کالای پزشکی که نیاز دارید را از فروشگاهی انجام دهید که اصالت کالاهای خود را تضمین نموده و بهترین قیمت خرید را ارائه خواهد داد. فراموش نکنید که اصل بودن کالای پزشکی از هر کالای دیگری مهم‌تر است بنابراین حتماً در مورد فروشگاه لوازم پزشکی که از آن خرید می‌کنید به خوبی تحقیق نمایید.

خرید لوازم پزشکی

چرا بوژان طب، بهترین فروشگاه لوازم پزشکی است؟

در میان تمامی فروشگاه های لوازم پزشکی، بدون شک، بوژان طب را می‌توانیم به عنوان بهترین فروشگاه لوازم پزشکی معرفی می‌کنیم. این مجموعه با امکاناتی مانند:

 • امکان خرید اینترنتی
 • ارائه بهترین قیمت
 • واردات مستقیم کالای درجه یک
 • امکان ارسال به سراسر ایران
 • ضمانت اصل بودن کالا
 • امکان خرید عمده
 • ضمانت بازگشت کالا تا 24 ساعت پس از تحویل
  و موارد مورد اهمیت دیگر

خدماتی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد که بتوانند بهترین محصولات را با بهترین قیمت خریداری نموده و در کمترین زمان ممکن در آدرس خود تحویل بگیرند. شما نیز می‌توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی بوژان تب و یا ارتباط با کارشناسان بوژان طب از طریق شماره‌های تماس، در مورد روشهای ثبت خرید و کالاهای این مجموعه، اطلاعات کامل‌تری کسب نمایید.

sourcea
ارسال دیدگاه