معرفی بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی

فشار سنج

فهرست مطالب این صفحه

فشارسنج دیجیتالی چیست؟

بدون شک کنترل فشار خون یکی از ضروری ترین کارها برای همه ی افراد بعد از سن ۴۰ سالگی است. از آنجا که دستگاه‌های دیجیتالی بدون نیاز به پزشک برای اندازه گیری فشارخون استفاده می‌شوند، کیفیت و دقت آنها اهمیت پیدا می‌کند چون در صورت نشان دادن نتایج اشتباه ممکن است فرد دچار مشکل شود و اقدامات اشتباهی انجام دهد که بسیار خطرناک است. بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی تنها یک دستگاه ساده جهت نمایش فشار خون بالا و پایین نیستند بلکه بسته به نوع دستگاه می‌توانید تعداد نتایج بارها تست را برای یک یا دو نفر در حافظه دستگاه ذخیره نمایید و یا آن را با تلفن همراه هوشمند خود تنظیم نموده و نتایج را در اپلیکیشن مخصوص همواره همراه خود داشته باشید و یا با استفاده از ست کردن آن با نرم افزار نتایج را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید. فقط کافیست فشارسنج دیجیتال مورد نظر خودتان را بر اساس نوع کاربری و ویژگی های مورد نظر انتخاب کنید تا از مزایای بهترین فشارسنج دیجیتالی دنیا بهره مند شوید. با ما همراه باشید.

فشار سنج دیجیتالی کابانا

دستگاه فشارسنج کابانا که در بین بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی قرار گرفته جهت اندازه‌ گیری فشارخون افراد استفاده می‌شود. فشارسنج دیجیتالی کابانا با اندازه گیری میزان سیستولیک و دیاستولیک و شمارش ضربان قلب، یک آنالیزور کلی و کاربردی جهت سلامت بدن بشمار می‌رود. انواع فشار سنجها با دقت های متفاوتی در بازار موجود است که بسته به کاربردشان بازویی یا مچی هستند. البته فشارسنج های عقربه ای از قدیم جایگاه خود را در میان پزشکان و پرستاران ، همچنان حفظ کرده اند . فشارسنج های عقربه ای از دقت بالاتری نسبت به فشارسنج های دیجیتالی برخوردار هستند. البته این به معنای دقیق نبودن فشارسنج های دیجیتالی کابانا نیست. بلکه اگر برای اندازه گیری فشار نیاز به دقت بالایی دارید، فشارسنج های عقربه ای انتخاب مناسبی است. فشارسنج های دیجیتالی نیز که به دو نوع مچی و بازویی دسته بندی می‌شوند در نوع فشارسنج بازویی دقت بالاتری نسبت به فشارسنج مچی می‌بینیم.

فشار سنج دیجیتالی کینگلید

فشارسنج بازویی دیجیتال و اتوماتیک کینگلید ساخت کشور چین می باشد، این فشار سنج با قابلیت و حساسیت بالا اندازه گیری دقیق فشار خون شما و ضربان قلب را ثبت خواهد کرد و در بین بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی قرار گرفته است. دستگاه فشار خون کینگلید دارای ۹۰ حافظه ذخیره سازی برای هر فرد ( ۲ نفر) می باشد تا شما برای پایش و مقایسه فشار خون های ثبت شده به‌راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. به‌علاوه برای نمای کلی از وضعیت سلامتی می‌توانید میانگین فشار خون های ثبت شده را با یکدیگر مقایسه کنید. برای ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از مصرف آن دستگاه در صورت عدم استفاده در کمتر از یک دقیقه خاموش می شود. منبع تغذیه فشارسنج ۳ عدد باطری و همچنین برق می‌توانید. به همراه این دستگاه یک عدد آداپتور با قابلیت اتصال به USB نیز وجود دارد. در صفحه نمایش دستگاه نمایشگر میزان شارژ باطری به‌شما میزان زمان باقی مانده شارژ باطری را اعلام می کند. یکی از پارامترهای معرفی شده دستگاه KINGYIELD میزان ضربان قلب در یک دقیقه می باشد. برای محافظت بیشتر از دستگاه و سهولت در حمل و نقل به‌همراه دستگاه یک کیف نگهدارنده قابل شستشو نیز ارایه می شود. صفحه نمایشگر این دستگاه خوانا و LCD می‌باشد. شما بصورت کنترل شده می توانید میانگین سه فشار خون آخر را مشاهده بفرمایید.

فشار سنج

فشار سنج دیجیتالی جیاکوم

از خصوصیات بارز فشارسنج های جیاکوم مدل، صفحه نمایش بزرگ دستگاه این برند است که آن را به فشار سنجی کارآمد تبدیل می‌کند. قابلیت هایی نظیر ۱۲۰ حافظه داخلی قابل استفاده برای ۲ کاربر، قابلیت خاموشی خودکار، سنجش ضربان قلب، تشخیص آرتیمی و هشدار خطای محاسباتی همه از قابلیت های قابل توجه فشارسنج جیاکوم محسوب می شوند و به یکی از بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی تبدیل گشته است. در بسیاری از خانواده ها بیماری فشارخون موروثی است و چند نفر در یک خانواده از این بیماری رنج می‌برد. همان طور که گفته شد این دستگاه دارای حافظه داخلی برای ۲ نفر است و این امر به خانواده ها کمک می‌کند که همه از یک دستگاه استفاده کنند نیاز به خرید دستگاه دیگری نیست و هر شخص به طور جداگانه میتواند تنایج سنجش فشار خون خود را ثبت کند. همچنین بیماری های قلبی و عروقی بین مبتلایان فشار خون رایج است، از این رو سنجش ضربان قلب و تشخیص آریتیم این دستگاه می‌تواند برای افراد کاربرد زیادی داشته باشد.منبع تغذیه‌ی فشارسنج جیاکوم، باتری و آداپتور می باشد که هر دو در داخل جعبه فشارسنج موجود می باشند.

بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی را از کجا پیدا کنیم؟

پس از آشنایی با کارکرد و بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی، می‌توان که فشار سنج دستگاهی است که اطلاعات حیاتی بدن شما را در اختیار پزشک قرار می‌دهد. بالا یا پایین بودن فشار خون می‌تواند اتفاقات خطرناکی را برایتان به رقم آورد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم بهترین فشارسنج دیجیتال را با حساسیت و دقت بسیار بالایی انجام دهید. برای آنکه بدانید فشارسنج دیجیتال چی‌خوبه، پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه اینترنتی بوژان تب مراجعه نموده و با کارشناسان متخصص به صورت مستقیم تماس برقرار کنید. شما تنها یکبار اقدام به خرید دستگاه فشار سنج می‌کنید، پس بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که برای مدت زمان طولانی برایتان کارکرد داشته باشد.

sourcea
ارسال دیدگاه