آتل دست برای چیست و همه چیز درباره آن

آتل دست برای چیست و همه چیز درباره آن

فهرست مطالب این صفحه

 آتل دست برای چیست و همه چیز درباره آن

اکثر ما در طول زندگی حداقل یک بار دچار پیچ خوردگی شدید، شکستگی و یا ترک برداشتگی در استخوان دست، پا و یا دیگر قسمتهای بدن خود شده‌ایم. طبق تحقیقات انجام شده در اداره آمار، افرادی که در ناحیه دست دچار آسیب شده‌اند، بسیار بیشتر است. اگر شما هم تنها یک بار با شکستگی یا آسیب در دست خود تجربه کرده باشید، با نام آتل دست، آشنا شدید. در این مقاله قصد داریم تا به صورت تخصصی بررسی کنیم که آتل دست برای چیست و همه چیز درباره آن را بیان کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا به شما بگوییم آتل دست دقیقاً برای چیست.

 

 همه چیز درباره آتل دست

برای آنکه بتوانیم بفهمیم آتل دست برای چیست، باید ابتدا در مورد خود آتل اطلاعات کسب کنیم. در زمان ورود آسیب به مفصل با استخوان دست و یا بعد از برخی از عملها، برای افزایش سرعت روند بهبودی فرد و همچنین کاهش درد حاصل از این عارضه، دست باید برای مدتی بی‌حرکت باقی بماند. آتل، وسیله‌ای است که وظیفه دارد نقطه مشخصی از دست را ثابت نگاه دارد تا بهبود ناحیه به طور کامل انجام شود.

 

 آتل دست برای چیست؟

همانطور که گفتیم، اگر می‌پرسید آتل دست برای چیست، باید بگوییم آتل دست برای ثابت نگاه داشتن ناحیه مشخصی از دست جهت سرعت بخشیدن به روند بهبود و بازسازی استخوان، مفصل و غیره و همچنین به منظور کاهش دارد در آن ناحیه، مورد استفاده قرار می‌گیرد. آتل دست، انواع مختلفی دارد. برخی از این انواع عبارت هستند از:

  • آتل بلند قسمت بالایی دست از بالای دست تا پایین دست
  • آتل کوتاه قسمت بالایی دست از آرنج دست تا پایین دست
  • آتل دست آلنار گاتر از زیر انگشتان تا میانه ساعد
  • آتل انگشت دست

هر کدام از انواع آتل دست که نام بردیم، خود به دو صورت آماده و غیر آماده که توسط تیم پزشکی شکل می‌گیرد. این که کدام یک از انواع آتل دست برای شما کاربری خواهد داشت، بستگی به ناحیه آسیب، شدت آسیب و در نهایت تشخیص پزشکتان خواهد داشت.

 

 آتل دست برای چیست؟

 

 استفاده از آتل دست به چه مدت ضرورت دارد؟

مدت زمان استفاده از آتل دست، بر اساس میزان آسیب و نیاز ثابت ماندن، بر اساس نظر دندانپزشک شما تعیین خواهد شد. به طور دقیق نمی‌توان گفت که مدت زمان مورد نیاز برای استفاده مستمر از آتل دست، چه میزان است. برای دانستن مدت زمان دقیق، بهتر است با پزشک خود، مشورت کنید تا وی بر اساس عکسهای رادیوگرافی، بتواند مدت زمان ضروری را تشخیص دهد.

 

 قیمت آتل دست چقدر است؟

حال که دانستیم آتل دست برای چیست، ممکن است برای شما هم پیش آید که قیمت آتل دست دقیقاً چقدر است. در این راستا، باید بگوییم قیمت آتل دست نیز بسته به موارد بسیاری از جمله: نوع آتل انتخابی، برند مورد نظر و فروشنده‌ای که خرید آتل دست را از آن انجام می‌دهید، متفاوت خواهد بود. بنابراین، بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت کرده و دقیقاً مشخص کنید تا به چه نوع آتل دستی نیاز دارید.

پس از تعیین نوع آتل، در مورد برندهای مختلف تحقیق کنید. با خرید آتل دست به صورت مستقیم از واردکنندگان معتبر تجهیزات پزشکی که کالاهای خود را با گارانتی به فروش خواهند رساند، می‌توانید آتل دست مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید آتل دست

 

  بوژان طب و خرید انواع آتل

در این متن دانستیم که آتل دست برای چیست و هر کدام از انواع آن به چه منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند. به علاوه متوجه شدیم که با خرید مستقیم آتل از واردکننده معتبر می‌توانیم با حذف واسطه‌ها به بهترین قیمت آتل مورد نظر خود را خریداری کنیم. در این راستا، با مراجعه به سایت بوژان طب می‌توانید انواع آتل دست و دیگر تجهیزات پزشکی ضروری را با بهترین قیمت و به همراه گارانتی معتبر خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد برندها و قیمتهای مجموعه بوژان طب می‌توانید به فروشگاه اینترنتی بوژان طب مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان بوژان طب به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

 

 

sourcea
ارسال دیدگاه